Duurzaamheidsverslag Q1 en Q2 – 2021

Duurzaamheidsverslag Q1 en Q2 – 2021

Adamasgroep heeft niet stilgezeten. In de eerste twee kwartalen van 2021 hebben we maar liefst 12 projecten mogen certificeren! In ons duurzaamheidsverslag vind je meer leuke facts van onze werkzaamheden.

We willen de volgende opdrachtgevers bedanken voor het certificeren van hun gebouwen samen met Adamas. Jullie hebben de wereld aantoonbaar een stukje duurzamer, gezonder en circulairder gemaakt!

VGPUnibouwNext Level DevelopmentBosch BetonGeostick B.V.AvikoKloosterboerBerryWorld, The NetherlandsSRG InternationalWittenburg GroupSligro Food GroupRemkes The Poultry Family

Contact

"*" geeft vereiste velden aan

Dit vindt u misschien ook interessant ..

Adamasgroep begeleidde voor het project van DSV Moerdijk de BREEAM-certificering vanaf het ontwerp tot en met de oplevering. Eelco Krips, Adviseur duurzaamheid bij dit ingenieurs- en adviesbureau: “Samen met het ontwerpteam en daarna het uitvoeringsteam hebben we de doelstellingen voor duurzaamheid bepaald en gewaarborgd.”

Samen bouwen aan een gezonde, duurzame en circulaire toekomst?